O INwestycji

Aura Sochaczew to eleganckie osiedle, które powstaje w śródmieściu Sochaczewa przy ul. Juliana Ursyna Niemcewicza. Dla naszych klientów oprócz prestiżowej i wygodnej lokalizacji, przeznaczone mamy 132 mieszkania o powierzchniach od 39,01 m2 do 79,43 m2, 110 miejsc postojowych w hali garażowej, 49 miejsc postojowych naziemnych oraz 132 komórki lokatorskie, nowoczesne windy. Kompleks będzie miał własny dziedziniec.

Idealne miejsce dla rodziny 


Osiedle Aura Park to wymarzone miejsce dla rodziny. Śródmiejska lokalizacja inwestycji powoduje , iż w najbliższej okolicy znajdują się wszystkie niezbędne udogodnienia takie jak szkoły, przedszkola, urzędy, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej. Wszystko to w obrębie kilku minutowego spaceru.

Dla aktywnych 


Bliskość terenów zielonych, parku oraz sąsiedztwo rzeki Bzura to zachęta dla mieszkańców Aura Park do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Mimo, iż jest to ścisłe centrum miasta to dookoła znajduje się bardzo dużo miejsc sprzyjających spacerom oraz aktywnemu wypoczynkowi .

Lokalizacja, prestiż jakość i wygoda


Aura Park to pierwsza tego typu inwestycja w Sochaczewie. Oprócz walorów związanych z lokalizacją swoich klientów chcemy przyciągnąć różnorodnością oferty, jakością stosowanych materiałów budowlanych i wykończeniowych. Stawiamy na sprawdzone rozwiązania oraz na indywidualizm naszych klientów oferując również mieszkania do aranżacji.

Umów się na spotkanie !
Zadzwoń: +48 729 913 013
Już teraz zarezerwuj swoje mieszkanie.